Lagene håndball

For sesongen 2020/2021 har Remyra IL håndballag i aldersklasser mellom  2007 og 2013. Ønsker ditt barn å bli med på håndball ta direkte kontakt med lagleder for aktuelt lag eller leder i håndballstyret Kristin Tverå.

Terminlister håndballsesongen 2020/2021

Gutter 2007
Treningtider
Tirsdager 19.30 – 21.00

Lagleder: Tonje Aaring (99579164)
Trenere:
Monica Hyldmo (976 08 567)
Anne Trine Kjeldstad (48357305)
Kasserer: Wenche Røstad (90540460)

Jenter 2008
Treningtider
Onsdag 18.00 – 19.00 Stjørdalshallen
Fredag 17.00 – 18.00 Stjørdalshallen

Lagleder: Bente Viken (992 23 150)
Trenere:
Solveig Øfsti (92488453)
Nina Linaker (91126435)
Alice Trondseth (91387968)
Kasserer: Camilla Wangberg (911 89 451)

Gutter 2008
Treningtider
Mandag 18.00 – 19.00 Stjørdalshallen
Fredag 16.00 – 17.00 Stjørdalshallen

Lagleder: Hege Aasen Veiseth (992 16 743)
Trenere:
Hege Aasen Veiseth (992 16 743)
Ingar Norvik (970 64 460)
Eivind Almli (92413927)

Jenter 2009
Treningtider
Onsdag 17.00 – 18.00 Stjørdalshallen
Torsdag 17.00 – 18.00 Stjørdalshallen

Lagleder: Gunn Kristin Slørdahl () og Slavko Gajdasevic (97667929)
Trenere:
Eva G. Håpnes (980 84 824)
Øyvind Leistad (95816004)
Ailen Vibeke Eiden Nessø (97590634)
Kasserer:
Renate Aassved (991 65 536)

Gutter 2009
Treningtider
Mandag 18.00 – 19.00 Stjørdalshallen
Fredag 16.00 – 17.00 Stjørdalshallen

Lagleder: Camilla Overvik Lereggen (91672720)
Trener:
Eivind Almli (92413927)
Ingar Norvik (970 64 460)
Camilla Overvik Lereggen (91672720)
Kasserer:
Camilla Overvik Lereggen (91672720)

Gutter 2010
Treningtider
Mandag 18.00 – 19.00 Stjørdalshallen
Fredag 16.00 – 17.00 Stjørdalshallen

Lagleder: Maria Grendal (40467669)
Trener:
Hege Veiseth (99216743)
Linn Maiken Gresseth (94825426)
Maria Grendal (40467669)
Kasserer:
Brett Walker (48158305)

 

Jenter 2010
Treningtider
Torsdag 16.00 – 17.00 Stjørdalshallen

Lagleder: Ann Kristin Jakobsen (95889518)
Trenere:
Maria Grendal (40467669)
Alise E. Tronseth (913 87 968)
Kristin Øien Bjørvik (95935910)

Kasserer:
Brett Walker (48158305)

Gutter 2011
Treningtider
Mandag 17.00 – 18.00

Lagleder: Bente Ugland (41627022)
Trenere:
Leif Åge Gundersen
Marlene Kolden
Linn Yttervik
Maria Løseth

Kasserer:

Jenter 2011
Treningtider
Mandag 16.00 – 17.00
Lagleder: Pia Geving Hansen (932 80 801)
Trenere:
Solveig Øfsti (924 88 453)
Ina Kartum (905 41 790)